Mgr. Bc. Radovan Hasík


Dátum ordinácie: 20.06.2015

01.07.2021 - súčasnosť
Pastoračná služba - Nitrianska diecéza [Diecéza]
01.12.2018 - 30.06.2021
Člen diecéznej kňazskej rady menovaný biskupom - Kňazská rada Banskobystrickej diecézy
01.10.2017 - 30.11.2018
Člen diecéznej kňazskej rady menovaný biskupom - Biskupský úrad, Banská Bystrica [Diecéza]
01.12.2015 - súčasnosť
Člen hudobnej sekcie - Diecézna liturgická komisia [Liturgická komisia]
01.07.2015 - 30.06.2021
Kaplán - Handlová [Farnosť]
súčasnosť
Člen - Hudobná sekcia [Liturgická komisia]
© 2021 Rímskokatolícka cirkev, Biskupstvo Banská Bystrica.   Prípadnú požiadavku na úpravu údajov posielajte na e-mail: sekretariat.bb@rcc.sk.