ThLic. Marcel Kubinec PhD.


Dátum ordinácie: 27.07.1996

Poznámky:
Kňaz Trnavskej arcidiecézy

01.07.2020 - súčasnosť
Farský administrátor - Krškany [Farnosť]
14.02.2008 - 30.06.2020
Pastoračná služba - Trnavská arcidiecéza [Diecéza]
01.10.2007 - 13.02.2008
Pastoračná služba - Bratislavsko-Trnavská arcidiecéza [Diecéza]
30.09.2007 - súčasnosť
Exkardinácia - Biskupský úrad, Banská Bystrica [Diecéza]
01.02.2007 - 31.08.2007
Farár - Brezno - Mazorníkovo [Farnosť]
01.11.2003 - 31.01.2007
Farár - Žarnovica [Farnosť]
01.07.2000 - 31.10.2003
Administrátor - Žarnovica [Farnosť]
01.07.1998 - 30.06.2000
Administrátor - Horné Hámre [Farnosť]
01.07.1997 - 30.06.1998
Kaplán - Žarnovica [Farnosť]
01.08.1996 - 30.06.1997
Kaplán - Brezno - mesto [Farnosť]
© 2021 Rímskokatolícka cirkev, Biskupstvo Banská Bystrica.   Prípadnú požiadavku na úpravu údajov posielajte na e-mail: sekretariat.bb@rcc.sk.