Mgr. Peter Marcinko


Dátum ordinácie: 28.06.1997
Dátum úmrtia: 18.10.2013

01.02.2013 - 18.10.2013
Výpomocný duchovný - Banská Bystrica - Belveder [Farnosť]
01.08.2003 - 31.01.2013
Farár - Dobrá Niva [Farnosť]
15.11.1998 - 31.07.2003
Farský administrátor - Dobrá Niva [Farnosť]
01.07.1997 - 14.11.1998
Kaplán - Detva [Farnosť]
© 2021 Rímskokatolícka cirkev, Biskupstvo Banská Bystrica.   Prípadnú požiadavku na úpravu údajov posielajte na e-mail: sekretariat.bb@rcc.sk.