Mgr. Marián Krajč


Dátum ordinácie: 22.06.2002

01.07.2018 - súčasnosť
Farár - Sebedražie [Farnosť]
15.02.2009 - 30.06.2018
Farár - Kremnica [Farnosť]
01.07.2008 - 14.02.2009
Farár - Kremnické Bane [Farnosť]
01.07.2004 - 30.06.2008
Administrátor - Kremnické Bane [Farnosť]
01.11.2003 - 30.06.2004
Kaplán - Žarnovica [Farnosť]
01.07.2002 - 31.10.2003
Kaplán - Detva [Farnosť]
© 2021 Rímskokatolícka cirkev, Biskupstvo Banská Bystrica.   Prípadnú požiadavku na úpravu údajov posielajte na e-mail: sekretariat.bb@rcc.sk.