Mgr. Miroslav Sliačan


Dátum ordinácie: 21.06.2003

01.07.2019 - súčasnosť
Farský administrátor - Prievidza - Veľká Lehôtka [Farnosť]
01.07.2016 - 30.06.2019
Farský administrátor - Lovčica - Trubín [Farnosť]
01.02.2013 - 30.06.2013
Farský administrátor - Žiar nad Hronom - Farnosť Sedembolestnej Panny Márie [Farnosť]
01.07.2010 - 31.01.2013
Kaplán - Žiar nad Hronom [Farnosť]
01.07.2010 - 15.04.2019
Duchovný správca - Základná škola s materskou školou Štefana Moysesa - Žiar nad Hronom [Škola]
14.02.2008 - 30.06.2010
Pastoračná služba - Žilinská diecéza [Diecéza]
01.07.2004 - 13.02.2008
Kaplán - Martin - mesto [Farnosť]
01.07.2004 - 13.02.2008
Duchovný správca - Martin - mesto [Farnosť]
01.07.2003 - 30.06.2004
Kaplán - Žiar nad Hronom [Farnosť]
© 2021 Rímskokatolícka cirkev, Biskupstvo Banská Bystrica.   Prípadnú požiadavku na úpravu údajov posielajte na e-mail: sekretariat.bb@rcc.sk.