Mgr. Peter Staroštík


Dátum ordinácie: 04.08.2001

11.11.2019 - súčasnosť
Člen zboru konzultorov - Zbor konzultorov
01.12.2018 - súčasnosť
Člen diecéznej kňazskej rady zvolený - Kňazská rada Banskobystrickej diecézy
01.11.2018 - súčasnosť
Dekan - Banská Bystrica - Katedrála [Dekanát]
01.07.2017 - 30.06.2019
Farár - Banská Bystrica - Fončorda [Farnosť]
10.02.2016 - súčasnosť
Asesor - Diecézny cirkevný súd [Súd]
27.05.2015 - súčasnosť
Zástupca programovej rady - Rádio Lumen
15.02.2014 - 09.02.2016
Sudca - Diecézny cirkevný súd [Súd]
01.02.2012 - súčasnosť
Člen - KBS - Liturgická komisia [Komisia KBS]
01.07.2008 - 30.06.2017
Farský administrátor - Banská Bystrica - Fončorda [Farnosť]
01.10.2005 - 31.05.2008
Štúdium - Pápežská teologická akadémia, Krakov [Univerzita]
01.06.2005 - súčasnosť
Tajomník - Diecézna liturgická komisia [Liturgická komisia]
01.07.2004 - 30.06.2008
Farský administrátor - Mošovce [Farnosť]
13.10.2003 - 31.05.2005
Člen - Diecézna liturgická komisia [Liturgická komisia]
05.08.2001 - 30.06.2004
Kaplán - Detva [Farnosť]
© 2021 Rímskokatolícka cirkev, Biskupstvo Banská Bystrica.   Prípadnú požiadavku na úpravu údajov posielajte na e-mail: sekretariat.bb@rcc.sk.