Ladislav Hromádka


Dátum ordinácie: 30.06.1948
Dátum úmrtia: 18.08.2005

01.10.1995 - 18.08.2005
Penzionovaný - Koš [Farnosť]
01.03.1972 - 30.09.1995
Správca fary - Koš [Farnosť]
01.10.1970 - 29.02.1972
Správca fary - Lopej [Farnosť]
01.07.1968 - 30.09.1970
Správca fary - Slovenské Pravno [Farnosť]
01.07.1959 - 30.06.1968
Správca fary - Mošovce [Farnosť]
01.07.1957 - 30.06.1959
Správca fary - Turčiansky Ďur [Farnosť]
01.09.1954 - 30.06.1957
Správca fary - Hronec [Farnosť]
01.07.1953 - 31.08.1954
Správca fary - Detva [Farnosť]
13.08.1951 - 30.06.1953
Kaplán - Prievidza [Farnosť]
01.06.1951 - 12.08.1951
Správca fary - Hájniky [Farnosť]
19.02.1951 - 12.08.1951
Kaplán - Banská Bystrica [Farnosť]
01.07.1949 - 18.02.1951
Kaplán - Partizánske [Farnosť]
01.06.1948 - 30.06.1949
Kaplán - Detva [Farnosť]
© 2021 Rímskokatolícka cirkev, Biskupstvo Banská Bystrica.   Prípadnú požiadavku na úpravu údajov posielajte na e-mail: sekretariat.bb@rcc.sk.