ThDr. Jozef Meško PhD.


Dátum ordinácie: 19.06.1971

01.12.2018 - súčasnosť
Člen diecéznej kňazskej rady zvolený - Kňazská rada Banskobystrickej diecézy
01.11.2013 - 30.11.2018
Člen diecéznej kňazskej rady zvolený - Biskupský úrad, Banská Bystrica [Diecéza]
01.07.2005 - súčasnosť
Farár - Opatovce nad Nitrou [Farnosť]
01.10.2003 - 30.06.2005
Kaplán - Bojnice [Farnosť]
01.10.2002 - 30.09.2003
Kaplán - Žarnovica [Farnosť]
06.06.2001 - súčasnosť
Akademický titul - RKCMBF UK v Bratislave
01.10.1992 - 30.09.2002
Odborný asistent - RKCMBF UK v Bratislave
01.10.1992 - 30.09.2002
Správca farnosti - Záhorská Bystrica [Farnosť]
01.02.1991 - 30.09.1992
Vicerektor - Kňazský seminár sv. Cyrila a Metoda, Bratislava
01.07.1980 - 31.01.1991
Správca fary - Chrenovec - Brusno [Farnosť]
01.01.1977 - 30.06.1980
Správca fary - Horné Hámre [Farnosť]
15.11.1976 - 31.12.1976
Kaplán - Žarnovica [Farnosť]
11.02.1975 - 14.11.1976
Notár a asesor - Diecézny cirkevný súd [Súd]
01.10.1972 - 10.02.1975
Pokladník - Biskupský úrad, Banská Bystrica [Diecéza]
01.07.1971 - 30.09.1972
Archivár - Biskupský úrad, Banská Bystrica [Diecéza]
© 2021 Rímskokatolícka cirkev, Biskupstvo Banská Bystrica.   Prípadnú požiadavku na úpravu údajov posielajte na e-mail: sekretariat.bb@rcc.sk.