Mgr. Marek Moravčík


Dátum ordinácie: 19.06.1999

01.07.2005 - súčasnosť
Farár - Očová [Farnosť]
01.07.2004 - 30.06.2005
Administrátor - Očová [Farnosť]
01.07.2002 - 30.06.2004
Kaplán - Zvolen - mesto [Farnosť]
01.07.2001 - 30.06.2002
Kaplán - Hriňová [Farnosť]
01.07.1999 - 30.06.2001
Kaplán - Martin - mesto [Farnosť]
© 2021 Rímskokatolícka cirkev, Biskupstvo Banská Bystrica.   Prípadnú požiadavku na úpravu údajov posielajte na e-mail: sekretariat.bb@rcc.sk.