Mgr. Juraj Mojžiš


Dátum ordinácie: 18.06.2005

01.10.2013 - súčasnosť
Farár - Čekovce [Farnosť]
01.07.2009 - 30.09.2013
Farský administrátor - Čekovce [Farnosť]
01.09.2006 - 30.06.2009
Kaplán - Zvolen - Sekier [Farnosť]
01.07.2005 - 31.08.2006
Kaplán - Zvolen - mesto [Farnosť]
© 2021 Rímskokatolícka cirkev, Biskupstvo Banská Bystrica.   Prípadnú požiadavku na úpravu údajov posielajte na e-mail: sekretariat.bb@rcc.sk.