Mgr. Miroslav Pilát


Dátum ordinácie: 28.06.1997

01.07.2021 - súčasnosť
Farár - Žemberovce [Farnosť]
01.08.2010 - súčasnosť
Pastoračná výpomoc - Dolná Ždaňa [Filiálka]
01.07.2010 - 30.06.2021
Farár - Prochot [Farnosť]
01.07.2008 - 31.08.2008
Farský administrátor excurrendo - Vyhne [Farnosť]
01.09.2005 - 30.06.2010
Farár - Bzenica [Farnosť]
01.01.2004 - 31.08.2005
Farár - Vyhne [Farnosť]
01.12.2001 - 31.08.2005
Farský administrátor excurrendo - Bzenica [Farnosť]
01.07.1999 - 31.12.2003
Administrátor - Vyhne [Farnosť]
01.07.1997 - 30.06.1999
Kaplán - Nová Baňa [Farnosť]
© 2021 Rímskokatolícka cirkev, Biskupstvo Banská Bystrica.   Prípadnú požiadavku na úpravu údajov posielajte na e-mail: sekretariat.bb@rcc.sk.