Štefan Koprda


Dátum ordinácie: 01.07.1962
Dátum úmrtia: 21.11.2009

24.10.2008 - 21.11.2009
Penzionovaný - Charita Beckov
05.11.2002 - 24.10.2008
Väznený - Väznica BB, Väzenská nemocnica, Trenčín
09.01.2001 - 05.11.2002
Penzionovaný - Kňazský dom, Turčianske Teplice
01.07.1994 - 08.01.2001
Farár - Lovčica - Trubín [Farnosť]
01.07.1981 - 30.06.1994
Kaplán - Turany [Farnosť]
01.11.1978 - 30.06.1981
Správca farnosti - Slovenské Pravno [Farnosť]
01.10.1970 - 31.10.1978
Mimo pastorácie - Odobraný štátny súhlas
01.07.1969 - 30.06.1970
Správca farnosti - Vyhne [Farnosť]
01.07.1966 - 30.06.1969
Kaplán - Prievidza [Farnosť]
01.07.1965 - 30.06.1966
Kaplán - Banská Bystrica [Farnosť]
01.07.1962 - 30.06.1965
Kaplán - Hriňová [Farnosť]
© 2021 Rímskokatolícka cirkev, Biskupstvo Banská Bystrica.   Prípadnú požiadavku na úpravu údajov posielajte na e-mail: sekretariat.bb@rcc.sk.