Mgr. Viktor Kraus


Dátum ordinácie: 13.10.1990

01.07.2018 - súčasnosť
Výpomocný duchovný - Banská Bystrica - Belveder [Farnosť]
01.07.2009 - 30.06.2018
Farár - Sebedražie [Farnosť]
01.07.2001 - 30.06.2009
Farár - Lovčica - Trubín [Farnosť]
21.04.1997 - 14.11.2002
Člen diecéznej kňazskej rady zvolený - Biskupský úrad, Banská Bystrica [Diecéza]
01.09.1995 - 30.06.2001
Farár - Lazany [Farnosť]
01.07.1992 - 31.08.1995
Správca farnosti - Tužina [Farnosť]
01.07.1992 - 31.08.1995
Farský administrátor excurrendo - Kľačno [Farnosť]
12.06.1992 - 03.07.1992
Kandidát - Rehoľa Piaristov na Slovensku [Rehoľa]
01.11.1990 - 30.06.1992
Kaplán - Lazany [Farnosť]
© 2021 Rímskokatolícka cirkev, Biskupstvo Banská Bystrica.   Prípadnú požiadavku na úpravu údajov posielajte na e-mail: sekretariat.bb@rcc.sk.