Mgr. Jozef Baláž


Dátum ordinácie: 19.06.1999

01.07.2014 - súčasnosť
Farár - Modrý Kameň [Farnosť]
01.06.2007 - 30.06.2014
Farár - Budča [Farnosť]
01.07.2005 - 30.06.2007
Farský administrátor excurrendo - Tŕnie [Farnosť]
* farnosť administrovaná z farnosti Budča

01.07.2001 - 31.05.2007
Farský administrátor - Budča [Farnosť]
01.07.1999 - 30.06.2001
Kaplán - Žiar nad Hronom [Farnosť]
© 2021 Rímskokatolícka cirkev, Biskupstvo Banská Bystrica.   Prípadnú požiadavku na úpravu údajov posielajte na e-mail: sekretariat.bb@rcc.sk.