Marián Holbay


Dátum ordinácie: 06.01.1991

01.09.2003 - súčasnosť
Farár - Zemianske Kostoľany [Farnosť]
15.05.1994 - 31.08.2003
Farár - Martin - Sever [Farnosť]
01.07.1991 - 14.05.1994
Správca fary - Čereňany [Farnosť]
06.01.1991 - 30.06.1991
Kaplán - Zvolen - mesto [Farnosť]
© 2021 Rímskokatolícka cirkev, Biskupstvo Banská Bystrica.   Prípadnú požiadavku na úpravu údajov posielajte na e-mail: sekretariat.bb@rcc.sk.