Miloš Jakubička


Dátum ordinácie: 18.06.1981

01.07.2021 - súčasnosť
Penzionovaný - Bystričany [Farnosť]
01.01.2005 - 30.06.2021
Farár - Bystričany [Farnosť]
01.03.1992 - 31.12.2004
Správca farnosti - Bystričany [Farnosť]
01.07.1988 - 29.02.1992
Správca fary - Ladomerská Vieska [Farnosť]
01.07.1984 - 30.06.1988
Kaplán - Žiar nad Hronom [Farnosť]
01.07.1981 - 30.06.1984
Kaplán - Prievidza [Farnosť]
© 2021 Rímskokatolícka cirkev, Biskupstvo Banská Bystrica.   Prípadnú požiadavku na úpravu údajov posielajte na e-mail: sekretariat.bb@rcc.sk.