Mgr. Miloš Pikala


Dátum ordinácie: 26.11.1994

01.07.2015 - súčasnosť
Farár - Turčiansky Peter [Farnosť]
18.02.2010 - 27.07.2011
Člen diecéznej kňazskej rady zvolený - Biskupský úrad, Banská Bystrica [Diecéza]
01.07.2008 - 30.06.2015
Farár - Banská Štiavnica [Farnosť]
01.07.2008 - 30.06.2015
Dekan - Banská Štiavnica [Dekanát]
20.03.2008 - 05.11.2013
Člen zboru konzultorov - Biskupský úrad, Banská Bystrica [Diecéza]
14.02.2008 - 30.06.2008
Administrátor - Štefultov [Farnosť]
14.02.2008 - súčasnosť
Inkardinácia - Biskupský úrad, Banská Bystrica [Diecéza]
01.01.1998 - súčasnosť
Člen Duchovnej rady - Slovenský skauting
01.12.1994 - 13.02.2008
Pastoračná služba - Bratislavsko-Trnavská arcidiecéza [Diecéza]
© 2021 Rímskokatolícka cirkev, Biskupstvo Banská Bystrica.   Prípadnú požiadavku na úpravu údajov posielajte na e-mail: sekretariat.bb@rcc.sk.