Mgr. Anton Eliaš


Dátum ordinácie: 28.06.1997

01.11.2022 - súčasnosť
Člen diecéznej kňazskej rady zvolený - Kňazská rada Banskobystrickej diecézy
16.02.2022 - 30.06.2022
Farský administrátor excurrendo - Opatovce nad Nitrou [Farnosť]
14.11.2008 - 27.07.2011
Člen diecéznej kňazskej rady zvolený - Biskupský úrad, Banská Bystrica [Diecéza]
01.09.2008 - súčasnosť
Farár - Bojnice [Farnosť]
01.09.2008 - súčasnosť
Dekan - Bojnice [Dekanát]
01.08.2003 - 31.08.2008
Farár - Lazany [Farnosť]
01.07.2001 - 31.07.2003
Administrátor - Lazany [Farnosť]
01.07.1999 - 30.06.2001
Administrátor - Nevoľné [Farnosť]
01.07.1997 - 30.06.1999
Kaplán - Prievidza [Farnosť]
© 2022 Rímskokatolícka cirkev, Biskupstvo Banská Bystrica.   Prípadnú požiadavku na úpravu údajov posielajte na e-mail: sekretariat.bb@rcc.sk.