Mgr. Jozef Poláček


Dátum ordinácie: 27.07.1996

01.07.2011 - súčasnosť
Farár - Čereňany [Farnosť]
01.09.2008 - 30.06.2011
Farár - Lazany [Farnosť]
01.07.2005 - 31.08.2008
Farár - Lovča [Farnosť]
15.02.2000 - 30.06.2005
Pastoračná služba - Bratislavsko-Trnavská arcidiecéza [Diecéza]
15.07.1998 - 14.02.2000
Administrátor - Turčiansky Peter [Farnosť]
05.12.1997 - 14.02.2000
Asistent - Katolícka charizmatická obnova a Združenie JAS, Zvolen
01.08.1996 - 14.07.1998
Kaplán - Zvolen - mesto [Farnosť]
© 2021 Rímskokatolícka cirkev, Biskupstvo Banská Bystrica.   Prípadnú požiadavku na úpravu údajov posielajte na e-mail: sekretariat.bb@rcc.sk.