Mgr. Štefan Čunderlík


Dátum ordinácie: 20.06.2009

01.07.2016 - súčasnosť
Farský administrátor - Nedožery - Brezany [Farnosť]
01.11.2010 - 30.06.2016
Pastoračná starostlivosť - Katolícka spojená škola sv. Vincenta de Paul - Levice [Škola]
01.07.2010 - 30.06.2016
Kaplán - Levice - Rybníky [Farnosť]
01.07.2009 - 30.06.2010
Kaplán - Nová Baňa [Farnosť]
© 2021 Rímskokatolícka cirkev, Biskupstvo Banská Bystrica.   Prípadnú požiadavku na úpravu údajov posielajte na e-mail: sekretariat.bb@rcc.sk.