Mgr. Ondrej Spišiak


Dátum ordinácie: 19.06.1999

01.07.2021 - súčasnosť
Farár - Bystričany [Farnosť]
01.07.2011 - 30.06.2021
Farár - Jastrabá [Farnosť]
21.10.2010 - 30.06.2011
Výpomocný duchovný - Handlová [Farnosť]
14.02.2008 - 20.10.2010
Pastoračná služba - Rožňavská diecéza [Diecéza]
01.07.2006 - 13.02.2008
Farár - Valaská [Farnosť]
01.01.2006 - 30.06.2006
Farský administrátor - Valaská [Farnosť]
01.12.2001 - 31.12.2005
Farský administrátor - Bacúch [Farnosť]
01.07.2001 - 30.11.2001
Kaplán - Bojnice [Farnosť]
01.07.1999 - 30.06.2001
Kaplán - Detva [Farnosť]
© 2021 Rímskokatolícka cirkev, Biskupstvo Banská Bystrica.   Prípadnú požiadavku na úpravu údajov posielajte na e-mail: sekretariat.bb@rcc.sk.