Mgr. Ivan Iskra


Dátum ordinácie: 27.07.1996

01.05.2014 - súčasnosť
Špeciálna pastorácia - Biskupský úrad, Banská Bystrica [Diecéza]
01.01.2011 - súčasnosť
Farár - Nováky [Farnosť]
21.12.2010 - 31.12.2010
Farský administrátor - Nováky [Farnosť]
21.10.2010 - 20.12.2010
Výpomocný duchovný - Slovenská Ľupča [Farnosť]
14.02.2008 - 20.10.2010
Pastoračná služba - Rožňavská diecéza [Diecéza]
15.10.2002 - 20.10.2010
Farár - Pohronská Polhora [Farnosť]
01.07.1999 - 14.10.2002
Administrátor - Pohronská Polhora [Farnosť]
04.12.1997 - 03.12.1998
Duchovný asistent - Katolícka charizmatická obnova a Združenie JAS, Zvolen
01.07.1997 - 30.06.1999
Administrátor - Slaská [Farnosť]
01.08.1996 - 30.06.1997
Kaplán - Nová Baňa [Farnosť]
© 2021 Rímskokatolícka cirkev, Biskupstvo Banská Bystrica.   Prípadnú požiadavku na úpravu údajov posielajte na e-mail: sekretariat.bb@rcc.sk.