Tibor Jányi


Dátum ordinácie: 17.06.1989

21.09.2018 - 30.06.2019
Farský administrátor excurrendo - Kľak [Farnosť]
01.07.2004 - súčasnosť
Farár - Horné Hámre [Farnosť]
01.04.1995 - 30.06.2004
Farár - Očová [Farnosť]
01.09.1994 - 31.03.1995
Farský administrátor excurrendo - Bacúch [Farnosť]
01.06.1992 - 31.03.1995
Správca - Beňuš [Farnosť]
01.11.1990 - 31.05.1992
Správca - Kremnica [Farnosť]
01.07.1989 - 31.10.1990
Kaplán - Zvolen - mesto [Farnosť]
© 2021 Rímskokatolícka cirkev, Biskupstvo Banská Bystrica.   Prípadnú požiadavku na úpravu údajov posielajte na e-mail: sekretariat.bb@rcc.sk.