ThLic. Martin Kňažek


Dátum ordinácie: 15.06.2013

01.07.2019 - súčasnosť
Farský administrátor - Senohrad [Farnosť]
20.11.2018 - súčasnosť
Cenzor knižných zväzkov - Biskupský úrad, Banská Bystrica [Diecéza]
01.07.2018 - 30.06.2019
Kaplán - Šahy [Farnosť]
27.06.2017 - súčasnosť
Akademický titul - Pápežská univerzita Gregoriana, Rím [Univerzita]
01.07.2015 - 30.06.2018
Výpomocný duchovný - Kremnica [Farnosť]
01.07.2015 - 30.06.2018
Štúdium - Pápežská univerzita Gregoriana, Rím [Univerzita]
01.07.2013 - 30.06.2015
Kaplán - Kremnica [Farnosť]
súčasnosť
Člen - Cenzori
© 2021 Rímskokatolícka cirkev, Biskupstvo Banská Bystrica.   Prípadnú požiadavku na úpravu údajov posielajte na e-mail: sekretariat.bb@rcc.sk.