Mgr. Erik Hanzen


Dátum ordinácie: 19.06.2010

01.07.2011 - súčasnosť
Farský administrátor - Želovce [Farnosť]
01.07.2010 - 30.06.2011
Kaplán - Veľký Krtíš [Farnosť]
© 2021 Rímskokatolícka cirkev, Biskupstvo Banská Bystrica.   Prípadnú požiadavku na úpravu údajov posielajte na e-mail: sekretariat.bb@rcc.sk.