Mgr. Ján Strečok


Dátum ordinácie: 19.06.2010

01.07.2017 - súčasnosť
Farský administrátor - Tŕnie [Farnosť]
01.07.2016 - 30.06.2017
Kaplán - Zvolen - mesto [Farnosť]
01.07.2013 - 30.06.2016
Kaplán - Banská Bystrica - mesto [Farnosť]
01.07.2010 - 30.06.2013
Kaplán - Nová Baňa [Farnosť]
© 2021 Rímskokatolícka cirkev, Biskupstvo Banská Bystrica.   Prípadnú požiadavku na úpravu údajov posielajte na e-mail: sekretariat.bb@rcc.sk.