Vojtech Duchoň


Dátum ordinácie: 09.06.1968
Dátum úmrtia: 06.03.2013

26.10.2012 - 06.03.2013
Penzionovaný - Banská Bystrica - Belveder [Farnosť]
01.07.1999 - 25.10.2012
Penzionovaný - Turčianske Teplice [Farnosť]
01.07.1999 - 25.10.2012
Penzionovaný - Kňazský dom, Turčianske Teplice
01.04.1990 - 30.06.1999
Kaplán - Handlová [Farnosť]
10.06.1968 - 31.03.1990
Mimo pastorácie - Odobraný štátny súhlas
© 2021 Rímskokatolícka cirkev, Biskupstvo Banská Bystrica.   Prípadnú požiadavku na úpravu údajov posielajte na e-mail: sekretariat.bb@rcc.sk.