Mgr. Dušan Rončák


Dátum ordinácie: 15.06.2013

01.07.2018 - súčasnosť
Farský administrátor - Vrbovka [Farnosť]
01.07.2016 - 30.06.2018
Kaplán - Šahy [Farnosť]
01.11.2014 - súčasnosť
Člen rady - Duchovný pastier - časopis
01.07.2013 - 30.06.2016
Kaplán - Prievidza - mesto [Farnosť]
© 2021 Rímskokatolícka cirkev, Biskupstvo Banská Bystrica.   Prípadnú požiadavku na úpravu údajov posielajte na e-mail: sekretariat.bb@rcc.sk.