Mgr. Marek Melich


Dátum ordinácie: 18.06.2016

01.07.2021 - súčasnosť
Farský administrátor - Hronské Kosihy [Farnosť]
01.07.2019 - 30.06.2021
Kaplán - Šahy [Farnosť]
01.07.2016 - 30.06.2019
Kaplán - Nová Baňa [Farnosť]
01.07.2015 - 18.06.2016
Diakon - Veľký Krtíš [Farnosť]
© 2021 Rímskokatolícka cirkev, Biskupstvo Banská Bystrica.   Prípadnú požiadavku na úpravu údajov posielajte na e-mail: sekretariat.bb@rcc.sk.