Mgr. Czesław Oko MS


Dátum ordinácie: 16.05.1992

01.11.2019 - súčasnosť
Farský administrátor - Chrenovec - Brusno [Farnosť]
01.07.2013 - 31.10.2019
Kaplán - Chrenovec - Brusno [Farnosť]
01.08.2005 - 30.06.2013
Pastoračná služba - Misionári Matky Božej Lasaletskej (Saletíni) [Rehoľa]
18.11.2002 - 31.07.2005
Kaplán - Handlová [Farnosť]
01.07.2000 - 17.11.2002
Kaplán - Chrenovec - Brusno [Farnosť]
01.07.1999 - 30.06.2000
Kaplán - Handlová [Farnosť]
15.11.1996 - 30.06.1999
Kaplán - Podkonice [Farnosť]
01.09.1993 - 14.11.1996
Kaplán - Chrenovec - Brusno [Farnosť]
17.05.1992 - 31.08.1993
Pastoračná služba - Misionári Matky Božej Lasaletskej (Saletíni) [Rehoľa]
súčasnosť
Člen - Saletíni - Chrenovec - Brusno [Komunita]
© 2021 Rímskokatolícka cirkev, Biskupstvo Banská Bystrica.   Prípadnú požiadavku na úpravu údajov posielajte na e-mail: sekretariat.bb@rcc.sk.