Ambróz Kubiš


Dátum ordinácie: 15.08.1966
Dátum úmrtia: 30.09.2016

30.06.2005 - 30.09.2016
Penzionovaný - Detvianska Huta [Farnosť]
01.07.2002 - 30.06.2005
Kaplán - Nitrianske Pravno [Farnosť]
01.07.2002 - 30.06.2005
Duchovný správca - Nitrianske Pravno [Farnosť]
20.06.2002 - 30.06.2002
Kaplán - Nitrianske Pravno [Farnosť]
20.06.2002 - 30.06.2002
Duchovný správca - Nitrianske Pravno [Farnosť]
01.07.1997 - 31.03.1998
Farský administrátor excurrendo - Vyhne [Farnosť]
01.07.1997 - 19.06.2002
Farár - Bzenica [Farnosť]
01.04.1990 - 30.06.1997
Správca fary - Vyhne [Farnosť]
01.09.1977 - 30.06.1978
Správca fary - Slovenské Pravno [Farnosť]
01.06.1971 - 31.08.1977
Mimo pastorácie - Odobraný štátny súhlas
01.12.1967 - 31.05.1971
Kaplán - Žarnovica [Farnosť]
16.08.1966 - 30.11.1967
Kaplán - Detva [Farnosť]
01.06.1966 - 15.08.1966
Diakon - Detva [Farnosť]
© 2021 Rímskokatolícka cirkev, Biskupstvo Banská Bystrica.   Prípadnú požiadavku na úpravu údajov posielajte na e-mail: sekretariat.bb@rcc.sk.