Mgr. Ján Jáger


Dátum ordinácie: 15.06.2013

07.11.2018 - 30.06.2020
Farský administrátor excurrendo - Santovka [Farnosť]
01.07.2018 - súčasnosť
Farský administrátor - Hontianske Trsťany [Farnosť]
01.07.2016 - 30.06.2018
Kaplán - Prievidza - mesto [Farnosť]
01.07.2013 - 30.06.2016
Kaplán - Hriňová [Farnosť]
© 2021 Rímskokatolícka cirkev, Biskupstvo Banská Bystrica.   Prípadnú požiadavku na úpravu údajov posielajte na e-mail: sekretariat.bb@rcc.sk.