Mgr. Dušan Mesík


Dátum ordinácie: 27.07.1996

01.03.2016 - súčasnosť
Špeciálna pastorácia - Biskupský úrad, Banská Bystrica [Diecéza]
01.07.2007 - súčasnosť
Farár - Čerín [Farnosť]
01.02.2007 - 30.06.2007
Farár - Žarnovica [Farnosť]
01.10.2004 - 31.01.2007
Farár - Brezno - Mazorníkovo [Farnosť]
01.07.2000 - 30.09.2004
Administrátor - Brezno - Mazorníkovo [Farnosť]
01.07.1997 - 30.06.2000
Administrátor - Kováčová [Farnosť]
01.11.1996 - 31.12.1999
Redaktor - Diecézny časopis
01.08.1996 - 30.06.1997
Kaplán - Detva [Farnosť]
© 2021 Rímskokatolícka cirkev, Biskupstvo Banská Bystrica.   Prípadnú požiadavku na úpravu údajov posielajte na e-mail: sekretariat.bb@rcc.sk.