Mgr. Maroš Milo


Dátum ordinácie: 18.06.2000

01.07.2010 - súčasnosť
Farár - Brehy [Farnosť]
01.05.2010 - 30.06.2010
Farár - Nitrianske Pravno [Farnosť]
01.07.2006 - 30.04.2010
Farár - Prievidza - Zapotôčky [Farnosť]
01.07.2002 - 30.06.2006
Farský administrátor - Prievidza - Zapotôčky [Farnosť]
01.07.2000 - 30.06.2002
Kaplán - Prievidza - mesto [Farnosť]
© 2021 Rímskokatolícka cirkev, Biskupstvo Banská Bystrica.   Prípadnú požiadavku na úpravu údajov posielajte na e-mail: sekretariat.bb@rcc.sk.