Mgr. Stanislav Noga


Dátum ordinácie: 17.06.1995

07.12.2015 - 30.06.2016
Farský administrátor excurrendo - Trnavá Hora [Farnosť]
01.07.2011 - súčasnosť
Farár - Pitelová [Farnosť]
02.11.2010 - súčasnosť
Člen stavebnej sekcie - Diecézna liturgická komisia [Liturgická komisia]
01.09.2007 - 30.06.2011
Farár - Kriváň [Farnosť]
13.07.2000 - 02.11.2010
Člen - Diecézna liturgická komisia [Liturgická komisia]
01.07.1997 - 31.08.2007
Administrátor - Vígľašská Huta - Kalinka [Farnosť]
01.07.1995 - 30.06.1997
Kaplán - Hriňová [Farnosť]
súčasnosť
Člen - Stavebná sekcia [Liturgická komisia]
© 2021 Rímskokatolícka cirkev, Biskupstvo Banská Bystrica.   Prípadnú požiadavku na úpravu údajov posielajte na e-mail: sekretariat.bb@rcc.sk.