Mgr. Boris Brutovský


Dátum ordinácie: 23.06.2007

22.04.2020 - súčasnosť
Člen - KBS - Komisia pre katechizáciu a školstvo [Komisia KBS]
01.05.2012 - 31.07.2012
Farský administrátor - Banská Bystrica - Stará Sásová [Farnosť]
01.11.2009 - 31.01.2010
Farský administrátor - Bušince [Farnosť]
01.07.2009 - súčasnosť
Duchovný správca - Katolícke gymnázium Štefana Moysesa, Banská Bystrica [Škola]
01.07.2008 - 30.06.2009
Kaplán - Krupina [Farnosť]
01.12.2007 - 30.06.2008
Pastoračná výpomoc - Nitrianske Pravno [Farnosť]
01.07.2007 - 30.06.2008
Kaplán - Kanianka [Farnosť]
súčasnosť
Člen - KBS - Subkomisia pre školské vyučovanie náboženstva [Subkomisia KBS]
© 2021 Rímskokatolícka cirkev, Biskupstvo Banská Bystrica.   Prípadnú požiadavku na úpravu údajov posielajte na e-mail: sekretariat.bb@rcc.sk.