Mgr. Dominik Markoš


Dátum ordinácie: 29.06.1992

01.07.2014 - súčasnosť
Farár - Sliač [Farnosť]
01.11.2013 - 31.10.2014
Člen diecéznej kňazskej rady zvolený - Biskupský úrad, Banská Bystrica [Diecéza]
06.02.2009 - 14.02.2014
Člen - KBS - Rada pre migrantov, utečencov a pútnikov [Rada KBS]
01.09.2008 - 30.06.2014
Farár - Sklabiná [Farnosť]
01.09.2007 - 31.08.2008
Mimo pastorácie - Sabatický rok
01.07.1997 - 31.08.2007
Administrátor - Kriváň [Farnosť]
01.08.1996 - 30.06.1997
Kaplán - Vrútky [Farnosť]
01.07.1994 - 31.07.1996
Kaplán - Detva [Farnosť]
01.07.1993 - 30.06.1994
Kaplán - Martin [Farnosť]
01.07.1992 - 30.06.1993
Kaplán - Žarnovica [Farnosť]
© 2021 Rímskokatolícka cirkev, Biskupstvo Banská Bystrica.   Prípadnú požiadavku na úpravu údajov posielajte na e-mail: sekretariat.bb@rcc.sk.