Mgr. Peter Repiský


Dátum ordinácie: 13.08.2005

01.07.2009 - súčasnosť
Farský administrátor - Detvianska Huta [Farnosť]
01.11.2005 - 30.06.2009
Kaplán - Žarnovica [Farnosť]
15.08.2005 - 31.10.2005
Kaplán - Banská Bystrica - Fončorda [Farnosť]
01.07.2005 - 14.08.2005
Diakon - Handlová [Farnosť]
© 2021 Rímskokatolícka cirkev, Biskupstvo Banská Bystrica.   Prípadnú požiadavku na úpravu údajov posielajte na e-mail: sekretariat.bb@rcc.sk.