Mgr. Martin Felix


Dátum ordinácie: 19.08.2000

01.12.2018 - súčasnosť
Člen diecéznej kňazskej rady zvolený - Kňazská rada Banskobystrickej diecézy
01.07.2016 - súčasnosť
Farár - Levice - Rybníky [Farnosť]
21.02.2014 - súčasnosť
Člen - Pápežské misijné diela, Banská Bystrica
01.07.2011 - 30.06.2016
Farár - Uľanka [Farnosť]
01.02.2010 - 30.06.2011
Výpomocný duchovný - Žiar nad Hronom [Farnosť]
01.02.2010 - 30.06.2011
Pastoračná služba - Diecéza Reykjavik, Island
01.07.2002 - 31.01.2010
Kaplán - Žiar nad Hronom [Farnosť]
01.07.2002 - 31.01.2010
Duchovný správca - Základná škola s materskou školou Štefana Moysesa - Žiar nad Hronom [Škola]
19.08.2000 - 30.06.2002
Kaplán - Brezno - mesto [Farnosť]
© 2021 Rímskokatolícka cirkev, Biskupstvo Banská Bystrica.   Prípadnú požiadavku na úpravu údajov posielajte na e-mail: sekretariat.bb@rcc.sk.