Jozef Figur


Dátum ordinácie: 16.06.1985

01.02.2019 - 30.06.2019
Farský administrátor excurrendo - Kriváň [Farnosť]
* farnosť administrovaná z farnosti Stožok

01.07.2013 - súčasnosť
Farár - Stožok [Farnosť]
01.10.1996 - 30.06.2013
Farár - Nedožery - Brezany [Farnosť]
01.07.1996 - 30.09.1996
Farár - Kláštor pod Znievom [Farnosť]
01.07.1989 - 30.06.1996
Správca farnosti - Nemecká - Dubová [Farnosť]
01.07.1985 - 30.06.1989
Kaplán - Kremnica [Farnosť]
© 2021 Rímskokatolícka cirkev, Biskupstvo Banská Bystrica.   Prípadnú požiadavku na úpravu údajov posielajte na e-mail: sekretariat.bb@rcc.sk.