Mgr. Ján Flajžík


Dátum ordinácie: 18.06.1988

01.07.2015 - súčasnosť
Farár - Žiar nad Hronom [Farnosť]
01.11.2013 - súčasnosť
Dekan - Žiar nad Hronom [Dekanát]
01.07.2006 - 30.06.2015
Farár - Ladomerská Vieska [Farnosť]
01.07.1996 - 30.06.2006
Farár - Jastrabá [Farnosť]
01.08.1990 - 30.06.1996
Správca farnosti - Žarnovica [Farnosť]
15.05.1990 - 31.07.1990
Kaplán - Žarnovica [Farnosť]
01.01.1990 - 14.05.1990
Kaplán - Hriňová [Farnosť]
01.07.1988 - 31.12.1989
Kaplán - Martin [Farnosť]
© 2021 Rímskokatolícka cirkev, Biskupstvo Banská Bystrica.   Prípadnú požiadavku na úpravu údajov posielajte na e-mail: sekretariat.bb@rcc.sk.