Jozef Chmelo


Dátum ordinácie: 15.06.1947
Dátum úmrtia: 05.06.2008

01.06.1993 - 05.06.2008
Penzionovaný - Hliník nad Hronom [Farnosť]
01.05.1990 - 31.05.1993
Správca farnosti - Bacúch [Farnosť]
01.07.1960 - 30.04.1990
Správca farnosti - Slovenská Ľupča [Farnosť]
01.07.1958 - 30.06.1960
Správca farnosti - Bacúch [Farnosť]
01.07.1957 - 30.06.1958
Kaplán - Banská Bystrica [Farnosť]
01.10.1956 - 30.06.1957
Kaplán - Detva [Farnosť]
01.09.1955 - 30.09.1956
Kaplán - Zvolen - mesto [Farnosť]
01.09.1953 - 31.08.1955
Kaplán - Nová Baňa [Farnosť]
01.07.1952 - 31.08.1953
Kaplán - Martin [Farnosť]
01.02.1950 - 30.06.1952
Kaplán - Handlová [Farnosť]
01.07.1949 - 31.01.1950
Kaplán - Bojnice [Farnosť]
01.12.1948 - 30.06.1949
Kaplán - Hronec [Farnosť]
01.07.1947 - 30.11.1948
Kaplán - Oslany [Farnosť]
© 2021 Rímskokatolícka cirkev, Biskupstvo Banská Bystrica.   Prípadnú požiadavku na úpravu údajov posielajte na e-mail: sekretariat.bb@rcc.sk.