Mgr. František Havlík


Dátum ordinácie: 18.06.1994

01.07.2017 - súčasnosť
Pastoračná výpomoc - Rožňavská diecéza [Diecéza]
01.09.2008 - 30.06.2017
Farár - Lovča [Farnosť]
03.11.1999 - 31.08.2008
Člen diecéznej kňazskej rady zvolený - Biskupský úrad, Banská Bystrica [Diecéza]
01.07.1999 - 31.08.2008
Farár - Bojnice [Farnosť]
01.07.1999 - 31.08.2008
Dekan - Bojnice [Dekanát]
01.07.1997 - 30.06.1999
Administrátor - Bojnice [Farnosť]
01.07.1995 - 30.06.1997
Farár - Medzibrod [Farnosť]
01.07.1994 - 30.06.1995
Pastoračná služba - Košická arcidiecéza
© 2021 Rímskokatolícka cirkev, Biskupstvo Banská Bystrica.   Prípadnú požiadavku na úpravu údajov posielajte na e-mail: sekretariat.bb@rcc.sk.