Mgr. Miroslav Hlaváčik


Dátum ordinácie: 19.06.1993

01.07.2015 - súčasnosť
Farár - Horná Ves [Farnosť]
01.12.2004 - 05.11.2013
Člen zboru konzultorov - Biskupský úrad, Banská Bystrica [Diecéza]
12.10.2004 - 27.07.2011
Člen diecéznej kňazskej rady zvolený - Biskupský úrad, Banská Bystrica [Diecéza]
01.10.2004 - 30.06.2015
Farár - Žiar nad Hronom [Farnosť]
01.10.2004 - 31.10.2013
Dekan - Žiar nad Hronom [Dekanát]
01.07.1999 - 30.09.2004
Farár - Hriňová [Farnosť]
13.10.1997 - 30.06.1999
Farský administrátor excurrendo - Oslany [Farnosť]
* farnosť administrovaná z farnosti Čereňany

01.05.1996 - 30.06.1999
Farár - Čereňany [Farnosť]
01.07.1994 - 30.04.1996
Kaplán - Nová Baňa [Farnosť]
01.07.1993 - 30.06.1994
Kaplán - Martin [Farnosť]
© 2021 Rímskokatolícka cirkev, Biskupstvo Banská Bystrica.   Prípadnú požiadavku na úpravu údajov posielajte na e-mail: sekretariat.bb@rcc.sk.