Ing. Ľubomír Hudec


Dátum ordinácie: 14.09.1984

15.10.2013 - súčasnosť
Dekan - Turčianske Teplice [Dekanát]
01.07.2010 - súčasnosť
Farár - Turčianske Teplice [Farnosť]
01.07.2010 - 30.06.2013
Dekan - Turčianske Teplice [Dekanát]
14.11.2006 - 30.06.2010
Člen - Komisia pre pastoračný a evanjelizačný plán KBS
14.11.2002 - 27.07.2011
Člen diecéznej kňazskej rady zvolený - Biskupský úrad, Banská Bystrica [Diecéza]
01.07.2002 - 30.06.2010
Farár - Slovenská Ľupča [Farnosť]
01.07.2002 - 30.06.2010
Dekan - Slovenská Ľupča [Dekanát]
01.10.1996 - 30.06.2002
Farár - Valča [Farnosť]
01.09.1990 - 30.09.1996
Správca farnosti - Nedožery - Brezany [Farnosť]
01.08.1990 - 31.08.1990
Kaplán - Prievidza [Farnosť]
15.09.1984 - 31.07.1990
Mimo pastorácie - Odobraný štátny súhlas
© 2021 Rímskokatolícka cirkev, Biskupstvo Banská Bystrica.   Prípadnú požiadavku na úpravu údajov posielajte na e-mail: sekretariat.bb@rcc.sk.