Mgr. Mgr. Peter Ondrík


Dátum ordinácie: 19.06.2010

01.07.2018 - súčasnosť
Farský administrátor - Bušince [Farnosť]
01.07.2017 - 30.06.2018
Kaplán - Banská Bystrica - Fončorda [Farnosť]
01.07.2014 - 30.06.2017
Kaplán - Bojnice [Farnosť]
01.07.2014 - 30.06.2017
Duchovný správca - Nemocnica s poliklinikou, Bojnice
01.07.2011 - 30.06.2014
Kaplán - Žarnovica [Farnosť]
01.07.2010 - 30.06.2011
Kaplán - Detva [Farnosť]
© 2021 Rímskokatolícka cirkev, Biskupstvo Banská Bystrica.   Prípadnú požiadavku na úpravu údajov posielajte na e-mail: sekretariat.bb@rcc.sk.