ICLic. Ján Obžera


Dátum ordinácie: 08.06.1974
Dátum úmrtia: 04.11.2013

01.07.2013 - 04.11.2013
Penzionovaný - Bystričany [Farnosť]
01.12.2006 - 04.11.2013
Promotór spravodlivosti - Diecézny cirkevný súd [Súd]
01.11.2006 - 30.06.2013
Výpomocný duchovný - Bystričany [Farnosť]
01.07.2004 - 31.10.2006
Farár - Veľké Uherce [Farnosť]
15.01.2001 - 30.06.2001
Farský administrátor excurrendo - Lovčica - Trubín [Farnosť]
16.01.1997 - 30.06.2004
Farár - Lutila [Farnosť]
01.11.1995 - 15.01.1997
Farár - Bojnice [Farnosť]
01.07.1991 - 31.10.1995
Správca - Horná Ves [Farnosť]
01.02.1991 - 30.11.2006
Sudca - Diecézny cirkevný súd [Súd]
01.11.1990 - 30.06.1991
Správca - Čierny Balog [Farnosť]
01.09.1984 - 14.03.1985
Farský administrátor excurrendo - Kľak [Farnosť]
01.07.1980 - 31.10.1990
Správca fary - Horné Hámre [Farnosť]
30.06.1979 - 30.06.1980
Správca farnosti - Rudno nad Hronom [Farnosť]
01.02.1975 - 29.06.1979
Kaplán - Prievidza [Farnosť]
01.12.1974 - 31.01.1975
Kaplán - Detvianska Huta [Farnosť]
01.07.1974 - 30.11.1974
Kaplán - Bánovce nad Bebravou [Farnosť]
© 2021 Rímskokatolícka cirkev, Biskupstvo Banská Bystrica.   Prípadnú požiadavku na úpravu údajov posielajte na e-mail: sekretariat.bb@rcc.sk.