Štefan Žilka


Dátum ordinácie: 06.06.1976
Dátum úmrtia: 01.01.2015

01.07.1993 - 30.06.1995
Farár - Očová [Farnosť]
01.07.1992 - 30.06.1993
Kaplán - Zvolen - mesto [Farnosť]
01.07.1990 - 30.06.1991
Správca farnosti - Hronec [Farnosť]
01.07.1988 - 30.06.1990
Správca farnosti - Mošovce [Farnosť]
01.07.1980 - 30.06.1984
Správca farnosti - Sklené Teplice [Farnosť]
01.07.1978 - 30.06.1980
Kaplán - Žiar nad Hronom [Farnosť]
01.07.1977 - 30.06.1978
Kaplán - Brezno - mesto [Farnosť]
01.07.1976 - 30.06.1977
Kaplán - Bojnice [Farnosť]
© 2021 Rímskokatolícka cirkev, Biskupstvo Banská Bystrica.   Prípadnú požiadavku na úpravu údajov posielajte na e-mail: sekretariat.bb@rcc.sk.