Mgr. Jozef Benčat


Dátum ordinácie: 18.06.2016

01.07.2019 - súčasnosť
Štúdium - Pápežský liturgický inštitút Univerzity sv. Anzelma, Rím [Univerzita]
01.07.2016 - súčasnosť
Kaplán - Hriňová [Farnosť]
01.07.2015 - 18.06.2016
Diakon - Prievidza - Zapotôčky [Farnosť]
© 2021 Rímskokatolícka cirkev, Biskupstvo Banská Bystrica.   Prípadnú požiadavku na úpravu údajov posielajte na e-mail: sekretariat.bb@rcc.sk.