Mgr. Ing. Martin Mihál


Dátum ordinácie: 17.06.2017

01.07.2021 - súčasnosť
Kaplán - Handlová [Farnosť]
01.07.2020 - 30.06.2021
Kaplán - Lehota pod Vtáčnikom [Farnosť]
01.07.2017 - 30.06.2020
Kaplán - Partizánske - mesto [Farnosť]
01.07.2016 - 16.06.2017
Diakon - Veľký Krtíš [Farnosť]
© 2021 Rímskokatolícka cirkev, Biskupstvo Banská Bystrica.   Prípadnú požiadavku na úpravu údajov posielajte na e-mail: sekretariat.bb@rcc.sk.